Kainoraštis

Žaidimo mokestis (Green fee)

18 duobučių* 60 Eur
9 duobutės*35 Eur

*Turintiems žaidimo licenziją (Green card).
*Vaikams iki 18 m. bei žaidžiant su mūsų klubo nariu taikoma 50 % nuolaida.

Treniruočių aikštės kainoraštis:
Žetonų skaičius                                                              Kamuoliukų skaičius                                                 Kaina
1405 Eur
1040 x 1045 Eur
3040 x 30125 Eur
Neribotas DR*……..285 Eur

* Driving Range narystės galioja 1 asmeniui ir yra priskiriama užsakovo nurodytam tel. Nr. Su užsakovu sudaroma Driving Range narystės paslaugų naudojimo sutartis.

Įrangos nuoma

Jei norite pažaisti golfą, bet dar nesate įsigiję reikiamo inventoriaus, įrangą galėsite išsinuomoti mūsų klube.

Pradedantiesiems žaidėjams rekomenduotume rinktis pamoką su treneriu – tuomet už įrangos nuomą mokėti nereikės, o treneris supažindins su aikštynu, pamokys smūgiavimo ir ridenimo technikos.

Klubo žaidėjai, turintys žaliąją kortelę, gali naudotis golfomobiliu. Klubo svečiai (ne golfo žaidėjai) golfomobiliu gali naudotis tik kartu su treneriu.

Viena lazda4 Eur
1/2 komplekto, 6 lazdos20 Eur
14 lazdų komplektas30 Eur
Vežimėlio nuoma4 Eur
Golfomobilio nuoma35 Eur

Užklausos forma

Turite klausimų ar norite užregistruoti treniruotei?
    Parašykite mums

kontaktai forma