Žalio kelio programa

Turite Žalią kortelę, tačiau norite toliau tobulėti? Ilgai nesitreniravus pasimiršo golfo žaidimo įgūdžiai? Norite pasivyti ilgiau žaidžiančius kolegas? O gal tiesiog norisi geriau pasiruošti turnyrams?

Nors „Žalio Kelio” programa yra antrasis žaliosios kortelės etapas, kviečiantis naujus golfo žaidėjus dalyvauti grupinėse golfo treniruotėse, tačiau kursą drąsiai gali rinktis kiekvienas, kuris nori prisiminti ar patobulinti turimus golfo žaidimo įgūdžius.

Kodėl verta rinktis „Žalio Kelio” programą?

• „Žalio Kelio” programą sudaro 8 treniruotės po 1 val. 30 min.
  • Treniruotes vyks su profesionaliu golfo treneriu, kuris patars ir padės efektyviau mokytis bei tobulinti žaidimo techniką.
  • Skatinamas fizinis aktyvumas. Nors daugeliui atrodo, jog žaidimas nėra labai intensyvus, tačiau norėdami apeiti 83 hektarų ploto aikštyną ir sužaisti visas 18 duobučių vidutiniškai sudeginsite 1,400 kalorijų.
  • Europos Centro Golfo Klubas yra įsikūręs išskirtinėje gamtos oazėje, todėl žaisdami golfą galėsite mėgautis nuostabiu aplinkos grožiu!
  • Golfo žaidimas yra puikus būdas susitikti su draugais, verslo partneriais ar naujais žmonėmis. Daugelis susitarimų ar sandorių dažnai aptariami būnant golfo aikštyne. „Žalio Kelio” kursai vyks grupėse, todėl naujų bendraminčių tikrai sutiksite.

KURSAI VASAROS SEZONO METU VYKS:

Pirmadieniais | 18:00-19:30 bei 19:30-21:00

Trečiadieniais | 18:00-21:00

SVARBU! Kursą pabaigti galima per 1 mėn., nuo įsigijimo datos,  pasirenkant Jums patogiausius laikus. „Žalio Kelio” programos vieno užsiėmimo metu gali dalyvauti iki 8 asmenų.

REGISTRACIJA IR DAUGIAU INFORMCIJOS:

el. paštu info@golfclub.lt  arba telefonu +37061626366.

Vietų skaičius ribotas, todėl skatiname nelaukti vasaros pabaigos ir golfu mėgautis jau dabar!

Užklausos forma

Turite klausimų ar norite užregistruoti treniruotei?
    Parašykite mums

kontaktai forma