Restoranas

Vieta po gero žaidimo pavalgyti, ypatingas meniu ir malonus aptarnavimas.

Įsivaizduokit – išpuoselėtos žaliuojančios žolės kalvos, duslus ridenamų kamuoliukų garsas, gera kompanija, spiginanti saulė ir nuo aktyvaus sporto maloniai įšilę raumenys. Tarp žaidimo galima padaryti pertraukėlę ir pasistiprinti sočiais bei kokybiškais patiekalais.

Mūsų klubo baras Golf & Grill 19th pasirūpins, kad apsilankymas čia neprailgtų. Tai kaip devynioliktoji aikštyno duobutė – paskutinis akcentas, reikalingas pilnaverčiam golfo klubui. Žaidėjai čia galės atgauti jėgas, o žiūrovų pozicijas užimantys draugai ar šeimos nariai netrukdomi ilsėtis su puodeliu kvapnios kavos, naminiu desertu ir mėgautis grynu oru bei akį glostančiais vaizdais. Jei lauke oras prastas, šiltą prieglobstį visada atrasite baro viduje, arba terasoje po stogeliu.

Baras siūlo griliaus patiekalus, įskaitant užkandžius, sriubas, salotas, burnoje tirpstančius mėsainius ir desertus.

Savo lojaliais žaidėjais mes rūpinamės dar labiau, tad klubo nariams taikoma 10% nuolaida!

Meniu

Mūsų meniu sudarytas iš pusryčių, užkandžių, salotų, pagrindinių ir grill patiekalų, desertų, bei ne alkoholinių ir alkoholinių gėrimų. Meniu koncepcija leidžia rinktis iš skirtingų rūšių ir skonių patiekalų, patiekalų kepamų tik ant žarijų – naudojant aukščiausios kokybės, šviežius produktus, skirtingų karštųjų ar šaltųjų garnyrų bei mūsų gamybos padažų.

Švenčių ir renginių organizavimas

Švęskite asmenines ar verslo šventes išpuoselėtuose Europos Centro Golfo Klubo laukuose – tai nepamirštama patirtis!

Susisiekti

Muzikiniai vakarai

Šiltais vasaros vakarais organizuojame gyvos muzikos vakarus Golf&Grill 19th. terasoje.

Degustaciniai renginiai

Išpuoselėta Europos Centro Golfo Klubo aplinka, leidžia naujiems skoniams atsiskleisti dar kitaip! Nerkite į nepakartojamų skonių kelionę!

Galerija

 
 

Remėjai Partneriai

Registruotis žaidimui