Klubo narystė

Golfo žaidimas itin įtraukia ir iš naujos patirties ar pramogos dažnai pavirsta į hobį ar net gyvenimo būdą. Golfas –  ypatingas žaidimas, suburiantis bendraminčius, lavinantis susikaupimą ir funkcinius kūno įgūdžius. Kartą pabandžius, norisi pajusti ypatingų golfo laukų ir draugijos malonumą vėl ir vėl. Būtent todėl sukūrėme Europos Centro Golfo Klubo narystę – tai daugiau nei golfo žaidimas!
Europos Centro Golfo klubo nariai visą sezoną galės mėgautis ne tik golfo žaidimu, bet ir papildomomis privilegijomis.

Standartinės narystės kainos

Narystės kainos nurodytos metams. Į kainą įskaičiuotas pridėtinės vertė mokestis (PVM). Klubo nariai gali naudotis klubo nario privilegijomis.

NarystėNeribotas kamuoliukų skaičius „Driving range“ aikštelėje metams
Individuali (1 žmogui) 1095 Eur0 Eur
Šeimos (2 suaugę ir vaikai)*** 1650 Eur0 Eur
Studentiška**850 Eur0 Eur
Vaikiška* 450 Eur0 Eur

*Vaikai iki 18 m.
**Studentai iki 23 m., turintys studento pažymėjimą.
***Vaikai (iki 18 m.), turintys „Green card“ kartu su tėvais gali žaisti NEMOKAMAI.

Užklausos forma

Turite klausimų ar norite užregistruoti treniruotei?
    Parašykite mums

kontaktai forma