Vaikų golfo stovykla

Vasara, tai metas, kai vaikai svajoja apie nepamirštamus nuotykius, naujus draugus ir buvimą gryname ore!

Vienas iš geriausių būdų šias vaikų svajones išpildyti – tai vasaros stovyklos. Tačiau kai pasirinkimas toks gausus, sunku nuspręsti, kokia stovykla Jūsų atžalai bus pati tinkamiausia. Mes kviečiame išbandyti VAIKŲ GOLFO STOVYKLĄ!
Golfas –  žaidimas, kuris ne tik ugdo fizinę sveikatą, ištvermę, bet taip pat reikalauja susikaupimo, emocijų valdymo bei pagarbos vienas kitam.
Stovyklos metu vaikai ne tik susipažins su unikaliu sportu – golfu, bet ir gerins savo fizinę sveikatą, daug laiko praleis gryname ore.
Kodėl verta išbandyti golfo stovyklą?
  1. Fizinis aktyvumas. Golfas reikalauja koncentracijos, koordinacijos ir fizinės ištvermės.
  2. Socialiniai įgūdžiai. Golfo stovyklos suteikia galimybę vaikams bendrauti su kitais vaikais, susirasti naujų draugų ir mokytis bendradarbiauti komandoje.
  3. Nauji iššūkiai ir siekiai. Golfas yra sportas, kuriame yra daug vietos tobulėjimui. Vaikai, lankantys golfo stovyklą, gali kiekvieną dieną tobulinti savo žaidimo įgūdžius ir stengtis pasiekti naujus rezultatus bei tikslus.
  4. Pramogos. Be abejo, golfo stovykla yra smagus būdas leisti laiką vasaros atostogų metu. Vaikai gali mėgautis žaidimu bei kurti nepamirštamus prisiminimus.

Vaikų Golfo stovykla turi ir kitų privalumų:

🟢 Vaikų grupės renkamos kiekvieną savaitę nuo birželio 10 d.
🟢 Vaikai į stovyklą ir iš jos bus vežiojami golfo klubo autobusiuku nuo Forum Palace.
🟢 Vaikus golfo žaidimo mokys profesionalus, kvalifikuotas treneris.
🟢 Vaikus prižiūrės ir užims papildoma veikla pedagoginį išsilavinimą turinti stovyklos vadovė.

Užklausos forma

Turite klausimų ar norite užregistruoti treniruotei?
    Parašykite mums

kontaktai forma