Išnaudokite visus simuliatoriaus teikiamus privalumus jau šiandien

Daugiau erdvės, daugiau džiaugsmo

Indoor Golf

Kas skiria gerą golfo žaidėją nuo LABAI gero golfo žaidėjo? Tai nuolatinis “ekstra mylios ėjimas”, savo žaidimo analizavimas, klausimų kėlimas ir atsakymų ieškojimas, meilė niuansams, smulkmenoms ir detalėms, kantrybė ir… galimybė treniruotis ištisus metus.

Visą tai gali suteikti Europos Centro Golfo Klubo Indoor Golf & Sports Lounge esantys golfo simuliatoriai. Treniruokitės čia net ir šaltaisiais metų mėnesiais, kai golfo aikštynai dar ilgai lauks ateinančio pavasario, analizuokite žaidimo duomenis ir TOBULĖKITE!

Linkime gero žaidimo!

Renginiai

Indoor Golf&Lounge erdvė – ideali vieta unikaliai pramogai. Švęskite asmenines ir korporatyvines šventes, organizuokite renginius, vieni ar su kompanija atitrūkite nuo kasdienybės bet kuriuo dienos metu – net ir be progos. Golfo simuliatoriai leidžia įsikūnyti į tikro golfo žaidėjo rolę ir net vidury žiemos patirti, ką reiškia žaidimas vienuose gražiausių Pasaulio golfo aikštynų. Jei pabodo kino teatras, boulingas ar kitos įprastos pramogos – golfo simuliatoriai taps nauju gerų emocijų užtaisu.

GC3 simuliatorius

Su GC3 žaiskite nuostabiuose golfo aikštynuose ar treniruokitės išskirtinėse, unikaliose treniruočių aikštelėse, pavyzdžiui, priešais Eifelio bokštą Paryžiuje. Simuliatorius žaidėjui suteikia daug duomenų: nuo pačių pagrindinių aktualiausių iki preciziškų niuansų – visa tai ypač padeda tobulėti.

GCQuad simuliatorius

GCQuad nepaprastai tiksliai renka golfo lazdos duomenų taškus, kad galėtumėte analizuoti savo turimą golfo įrangą ir pastebėti swing’o korekcijas.

GCHawk simuliatorius

Dėl savo didžiulio kamuoliuko gaudymo diapazono, GCHawk leidžia tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams žaidėjams žaisti vienu metu. Kaip ir GC3 ir GCQuad, „GCHawk“ fiksuoja kamuoliuko skriejimą, todėl pastebi nuo stipriausių iki trumpiausių golfo smūgių bei užtikrina tikrovišką žaidimo patirtį. Dėl pažangių objektų sekimo galimybių GCHawk ne tik pateikia tikrovišką golfo žaidimo vaizdą, bet ir atveria duris į įvairių sporto šakų žaidimus.

 
 

Išnaudokite visus simuliatoriaus teikiamus privalumus jau šiandien

Rezervuokite norimą simuliatorių ir tinkamą laiką

Remėjai Partneriai

Registruotis žaidimui