Moterų Golfo Turas 2024

Informacija apie turnyrą:

Turnyras vyks 2024-05-19, sekmadienį

Norime prisidėti prie golfo žaidimo populiarinimo ir suburti Lietuvos Moterų golfo bendruomenę, stiprinti draugystę bei smagiai leisti laiką dalinantis patirtimis kartu. Būtent dėl to buvo suorganizuotas Moterų Golfo Turas, kurio pirmasis etapas jau gegužės 19 dieną!

Registracija į I-ajį turą vyksta iki 2024 m. gegužės 18 d., 12 val.
Registruotis galite:
🟢Golfbox sistemoje
🟢El. paštu info@golfclub.lt
🟢Telefonu +370 616 26366
🟢Klubo registratūroje

Kviečiame susipažinti su visais turo etapais:

ECGK – gegužė, The V Golf – birželis, išvyka arba pertrauka – liepa, Vilkės golfo klubas – rugpjūtis, Sostinių golfo klubas – rugsėjis.

Kodėl verta įstoti į Moterų golfo Turo bendruomenę?

🟢Practice round 20 Eur kiekviename klube, kuris galios visą 2024 sezoną.

🟢Dalyvio turnyro mokestis mažesne kaina nepriklausomai, kuriame klube vyks Moterų golfo Turo turnyras.

🟢Speciali kaina nakvynei sutartame viešbutyje, vykstančio turnyro metu dalyvei ir jos šeimos nariams rezervuojant per ECGK.

Kaip įstoti į Moterų golfo Turo bendruomenę?

Moterų Golfo turo įstojimo mokestis* – 60 Eur. Apmokėti galite šiais rekvizitais:

MB Ezita, Įmonės kodas: 306656046, A./ S.: LT607290099035503009. Mokėjimo paskirtis: vardas, pavardė, moterų golfo turas 2024

* Mokestis vienkartinis dalyvaujant bet kuriame Moterų golfo Turo turnyre.

Taisyklės ir nuostatai

Žiūrėti
moteru-golfo-turas-2024

Registruokites į šį turnyrą per golfbox sistemą.

Jeigu turite prisijungimą – rinkitės šalį ir suveskite savo prisijungimo duomenis. Jeigu neturite prisijungimo – rinkitės “Other union / manual entry” apačioje.

Užklausos forma

Turite klausimų ar norite užregistruoti treniruotei?
    Parašykite mums

kontaktai forma