Kalėdinis Tęstinis Golfo Turnyras 2022

Informacija apie turnyrą

Turnyro pradžia

2022-12-01 – 20

Turnyras tęstinis, vys Gruodžio 1- 20 d.

Apdovanojimų ceremonija: Gruodžio 21 d. 19 val. ECGK Indoor golf & sports lounge, PLC PANORAMA, III a., Vilnius.

Registruokitės ir žaiskite Jums patogiu metu!

Užsiregistravęs turnyro dalyvis, iš anksto užsirezervavęs simuliatoriaus laiką, turi sužaisti su kitu turnyro dalyviu 1 raundą (18 duobučių) 2022 m. gruodžio 1 – 20 d. pasirinktu laiku ir pateikti rezultatą registratūroje (išsaugant virtualų score card simuliatoriaus kompiuteryje).

Žaidėjai gali patys atvykti žaisti kartu su vienu ar trimis kitais turnyro dalyviais (max 4 asm.), dalinantis simuliatoriaus laiką, arba gali kreiptis į registratūrą ir sužaisti raundą su golfo klubo parinktu kitu dalyviu (-iais).

Registruotis galite:
/ el. paštu indoor@golfclub.lt (turite gauti registracijos patvirtinimą)
/ telefonu +370 644 47703
/ Indoor Golf & Sports Lounge registratūroje

Taisyklės ir nuostatai

Žiūrėti
kaledinis-testinis-golfo-turnyras-2022

Rezultatai

Žiūrėkite šio turnyro rezultatus

Jeigu turite prisijungimą – rinkitės šalį ir suveskite savo prisijungimo duomenis. Jeigu neturite prisijungimo – rinkitės “Other union / manual entry” apačioje.

Artimiausi Artėjantys renginiai