Šventės ir Teambuilding

Golfo klubas – vieta Jūsų asmeninėms šventėms ir įmonės renginiams

Planuojate įmonės šventę, gimtadienį, vestuves? Norėtumėte turiningai praleisti laiką su kolegomis, klientais ar verslo partneriais, draugais ar šeima? Europos Centro Golfo Klubas gali Jums pasiūlyti išskirtines paslaugas.

• Padėsime organizuoti konferenciją, metinį rezultatų aptarimą, mokymus, gimtadienį, krikštynas, vestuves ar kitą renginį.
  • Galime surengti individualią pamoką svečiams su profesionaliu treneriu, o vėliau pakviesti visus susirungti mini turnyre.
  • Pasirūpinsime papildomomis pramogomis (šaudymu iš lankų, slidinėjimu, vyno degustacijomis) ar fotografo paslauga, kad šventė taptų nepamirštama.
  • Korporatyvinės golfo klubo narystės darbuotojams – puiki motyvacinė priemonė skatinanti darbuotojų bendravimą.
  • Tapkite mūsų klubo partneriais – galėsite ne tik mėgautis žaidimu, bet ir pasinaudoti specialiai jūsų įmonei paruoštu reklamos paketu.

Susiekite su mumis ir pateiksime Jums naudingiausią pasiūlymą.