Pirmasis „JJ’S GOLF & MUSIC FESTIVAL”: golfo ir muzikos šventė

Birželio 29 dieną mūsų golfo aikštyne vyko išskirtinis renginys – pirmasis golfo ir muzikos festivalis „JJ’S GOLF & MUSIC FESTIVAL“, kurį organizavo garsus Lietuvos dainininkas Justinas Jarutis. Šis unikalus renginys sujungė sporto aistrą ir muzikos magiją, pritraukdamas gausų būrį dalyvių bei žiūrovų.

Golfo turnyras

Festivalis prasidėjo energingu golfo turnyru, kuriame dalyvavo tiek profesionalūs žaidėjai, tiek mėgėjai. Dalyviai turėjo galimybę varžytis įvairiose rungtyse, o turnyro metu netrūko nei azarto, nei geros nuotaikos.

Pramogos visą dieną

Renginio metu netrūko ir papildomų pramogų. Dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas įvairiuose pramoginiuose žaidimuose, pasimėgauti skaniu maistu ir gėrimais, kuriuos siūlė renginio rėmėjai. Vaikams buvo parengta speciali pramogų zona su įvairiomis atrakcijomis ir žaidimais, todėl šventė tapo puikiu renginiu visai šeimai. Festivalio metu veikusios aktyvacijos leido išbandyti savo fizinę ištvermę, degustuoti fermentuotas arbatas, pagilinti žinias vejos priežiūros klausimais, pasinerti į kvapų ir blizgučių pasaulį.

Muzikinė programa

Po intensyvaus sportinio ryto, vakaras tęsėsi įspūdinga muzikine programa. Grupė „Garbanotas“, „GJan“ bei Vaidotas Baumila savo pasirodymais sužavėjo visus susirinkusius. Jų atliekamos dainos sukūrė ypatingą atmosferą, kurioje susipynė šilti jausmai ir džiaugsmas.

Sėkmingas debiutas

Pirmasis „JJ’S GOLF & MUSIC FESTIVAL” pasirodė esąs itin sėkmingas ir paliko neišdildomą įspūdį visiems dalyviams bei žiūrovams. Justinas Jarutis, renginio organizatorius, išreiškė džiaugsmą dėl puikiai pavykusio festivalio: „Tiek žmonių tokiame renginyje, ko gero, dar nėra buvę“.

Šis festivalis tapo puikiu pavyzdžiu, kaip galima sėkmingai sujungti sportą ir kultūrą, suteikiant dalyviams ir žiūrovams išskirtinę patirtį. Neabejojame, kad „JJ’S GOLF & MUSIC FESTIVAL” taps kasmetiniu renginiu, laukiamu visų golfo ir muzikos gerbėjų.

Remėjai Partneriai

Registruotis žaidimui