Nepamirštamas golfo vakaras su Gile Bite Starkute!

Liepos 30 dieną golfo aistruoliai turės išskirtinę progą susitikti su viena geriausių Lietuvos golfo žaidėjų – Gile Bite Starkute. Golfo aikštyne vyksiantis renginys tikrai bus įsimintinas.

Vakaras su Profesionalu

Gilė Bite Starkutė, pripažinta geriausia Lietuvos golfo žaidėja, ne tik demonstruos savo meistriškumą, bet ir dalinsis žiniomis su renginio dalyviais. Jos profesionalumas ir aistra golfo sportui įkvepia daugelį, tad tai bus unikali galimybė mokytis iš tikros meistrės.

Vakaro Eiga:

  • 17:30 – Dalyvių registracija ir sutikimas.
  • 18:00 –  Golfo turnyras.
  • 20:30 – Vynas ir užkandžiai.

Kodėl Verta Dalyvauti?

Golfo vakaras su Gile Bite Starkute – tai puiki proga ne tik praleisti laiką malonioje kompanijoje, bet ir tobulinti savo golfo įgūdžius. Tokie renginiai skatina bendruomenės augimą ir stiprina sporto kultūrą Lietuvoje.

Registracija

Visus norinčius dalyvauti šiame ypatingame vakare, prašome registruotis iki liepos 29 dienos el. paštu  info@golfclub.lt arba telefonu +370 616 26 366. Vietų skaičius ribotas, tad nedelskite!

Nepraleiskite šios unikalios galimybės susitikti su geriausia Lietuvos golfo žaidėja ir praleisti nepamirštamą vakarą kartu su mumis liepos 30 dieną!

 

Remėjai Partneriai

Registruotis žaidimui