Kviečiame išbandyti golfą nemokamai!

Golfo žaidimas atsirado dar 17 amžiaus viduryje Škotijoje ir sparčiai skinasi kelią Lietuvoje: kasmet išugdomi keli šimtai naujų golfo žaidėjų. Gali kilti klausimas, kaip stereotipais apipintas sportas nepraranda savo populiarumo? Atsakymai slypi naudose, kurias gauna žmogus, žaidžiantis golfą:

  • Fizinis aktyvumas. Golfas skatina fizinį aktyvumą, nes žaidimo metu žaidėjai dažnai vaikšto ilgus atstumus, o smūgio metu naudojami beveik visi raumenys. Šis žaidimas padeda pagerinti ištvermę, stiprina raumenis ir padeda išlaikyti gerą fizinę būklę.
  • Stresą mažinanti veikla. Žaisti golfą gamtoje, dažnai gražiose ir ramiose vietose, yra puiki galimybė pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir streso.
  • Socialinis aspektas. Golfas yra puikus būdas bendrauti su draugais, kolegomis ar net susipažinti su naujais žmonėmis. Daugelis žmonių žaidžia golfą dėl šio socialinio aspekto ir mėgaujasi laiku, praleistu kartu su kitais.
  • Iššūkis ir strategija. Golfas yra intelektualus žaidimas, reikalaujantis strategijos, kantrybės ir koncentracijos. Kiekviena žaidžiama duobutė yra unikali, todėl žaidėjai turi priimti sprendimus, atsižvelgdami į įvairias sąlygas ir aplinkybes.

Norime, kad kuo daugiau žmonių pajustų šio sporto teikiamas naudas, todėl suteikiame išskirtinę galimybę pažinti golfo žaidimą iš arčiau: gegužės 17-19 dienomis vyks nemokamos golfo pamokos mūsų aikštyne. Nepaprasta gamta, daug golfo, pramogos ir dovanos laukia Jūsų!

 

 

Remėjai Partneriai

Registruotis žaidimui