Atidarome treniruočių aikštes ir pradedame žaisti aikštyne!

Mes, kaip ir jūs, ypatingai laukiame susitikimo Europos Centro Golfo Klube! 🏌🏽Siunčiame keletą puikių žinių!✨
👉🏼Ridenimo aikštelę putting green ir smūgiavimo aikštelę driving range atidarome jau penktadienį!
👉🏼Golfo aikštyne pradedame žaisti šeštadienį! Rezervuokite žaidimo laiką golfbox sistemoje arba telefonu +370 616 26 366
👉🏼Šią savaitę priklausomai nuo orų gali būti vykdomas green-zonų vertikalus pjovimas su smėliavimu. Tad green zonos gali būti pasmėliuotos.
👉🏼Restorane galėsite įsigyti užkandžių bei gėrimų!
⏱Golfo klubo darbo laikas*:
I-VII 10 val. – 19 val.
*Per Šv. Velykas, sekmadienį, golfo klubo pastatas bus uždarytas – klubo nariai galės treniruotis ir žaisti aikštyne, prieš tai būtinai rezervavus žaidimo laiką. Ne klubo nariai gali žaisti aikštyne užsirezervavus žaidimo laiką bei apmokėjus pavedimu. Žaidimo tvarką aikštyne prižiūrės maršalas.
Iki susitikimo Europos Centro Golfo Klubo laukuose! ⛳️