Karantino sušvelninimo golfo žaidimui planai!

2020-04-16

Mieli žaidėjai,

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti geromis naujienomis - tikėtina, kad po 2 savaičių jau pasimatysime ir vėl žaisime golfą!

Pagal vakar Vyriausybės pristatytus karantino švelninimo etapus,  lauko sąlygomis teikiamos paslaugos / veikla, tarp jų ir golfas, būtų įgalinta antruoju etapu, kuris įsigaliotų maždaug po 2 savaičių.

Bet  turime priminti, kad šiuo metu golfo žaidimo veikla yra DRAUDŽIAMA (teritorija stebima vaizdo kameromis)!
Pažeidimo užfiksavimas šiuo metu ne tik užtrauktų baudą pažeidėjui bei klubui, paliktų neigiamą žymę Lietuvos golfui ir golfo klubo reputacijai, bet galimai užkirstų kelią planuojamam karantino sušvelninimui golfo žaidimo atžvilgiu.

Tad šiuo metu turime būti itin kantrūs, griežtai laikytis karantino apribojimų, kad neužilgo galėtume mėgautis golfo žaidimu!

Nuoširdžiai Jūsų,

Europos Centro Golfo Klubo komanda