4-asis ECGK golfo turnyras Beleke, Turkijoje

2017-12-12

2018 04 03 - 2018 04 10

PRADĖKITE GOLFO SEZONĄ ANKSČIAU KARTU SU

EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBU!

Kviečiame Jus  į jau 4 - ąjį ECGK golfo turnyrą, kuris vyks saulėtame Beleko kurorte, Turkijoje!

Šį kartą kviečiame į prabangų 5* viešbutį

Kaya Palazzo (viskas įskaičiuota)

Kelionės metu žaisime 5 golfo raundus žymiausiuose Turkijos golfo aikštynuose, įskaitant Montgomerie ir Carya golfo aikštynus, kuriuose vyko Turkish Airlines Open turnyrai!

GOLFO KELIONĖS PROGRAMA

2018 04 03 - 04 10

Balandžio 3 d. atvykimas į viešbutį, laisvas laikas. Vakare - turnyro atidarymo ceremonija, turnyro formato pristatymas, bendra vakarienė.

Balandžio 4 d. Turnyras, I diena*

Balandžio 5 d. Turnyras, II diena*

Balandžio 6 d. Vakarinis Golfo žaidimas Carya Flood light - atskiro formato turnyras

Balandžio 7 d. Laisva diena

Balandžio 8 d. Turnyras, III diena*

Balandžio 9 d. Turnyras, IV diena*. Vakare - apdovanojimų ceremonija ir vakarienė a la carte viešbučio restorane.

Balandžio 10 d. išvykimas į Antalijos oro uostą

* - Žaidimų startai planuojami rytais tarp 8-10 valandos. Esant didesniam užsiregistravusių žaidėjų kiekiui, žaidėjai dalinami į dvi grupes ir tą pačią dieną žaidžia skirtinguose laukuose, o vėliau mėgaujasi laisvu laiku.

Į kelionės paketą įskaičiuota:

• Tiesioginis skrydis Vilnius – Antalija – Vilnius
  • 20 kg bagažas + golfo lazdų bagažas (20 kg) + rankinis bagažas (5 kg)
  • 7 nakvynės Superior klasės kambaryje *****Kaya Palazzo viešbutyje, viskas įskaičiuota
  • 5 golfo žaidimai (1 x Montgomerie, 1 x Carya, 1 x Carya Floodlight, 1 x Kaya Palazzo, 1 x Titanic)
  • Turnyro apdovanojimų ceremonija ir A la Carte vakarienė viešbučio restorane
  • Oro uosto pervežimai
  • Golfo laukų pervežimai

Daugiau apie Kaya Palazzo viešbutį rasite čia

KAINOS:

1 339 Eur/asm., dalinantis dviviečiu kambariu

1 449 Eur/asm. gyvenant vienvietyje kambaryje

899 Eur/asm. ne golfo žaidėjui / dalinantis dviviečiu kambariu

Mielai pasiūlysime kelionės paketą ir ilgesnei nei 7 nakvynių trukmei.

Pateikta kaina galioja registruojantis iki 2018 m. sausio 31 d. Vietų skaičius yra ribotas. Registruojantis vėliau, kaina gali kisti.

Maloniai prašome registruotis el. paštu: irma@golfclub.lt arba telefonu: +370 612 13788

Keletas atsiliepimų po pirmųjų 3 golfo kelionių:

,,Dar kartą nuoširdžiai dėkojame už puikų jūsų darbą organizuojant turnyrą Beleke. Tikimės, kad nenusviro rankos tenkinant tokios didelės masės žmonių įnorius ir kitais metais vėl susitiksime Beleke. Tuo labiau, kad jau yra ir himnas." (Ramutis ir Nijolė Drazdžiai)

,,Kelionės organizacija: kai nėra smulkmenų - svarbu viskas; kai yra grupė, tačiau visada jautiesi svarbus, jei ne svarbiausias.Trūkumai? Vienas - kitą kartą man tai atrodys visiškai normalu :)" (Kristina Kesminaitė)

,,Tobulai organizuota kelionė, nuostabūs laukai ir viešbutis. O kompanija ir atmosfera - norisi vėl ir vėl pakartoti! :)" (Džeralda Kondratienė)

,,Kelionė buvo puiki! Nuo pat pradžių Vilniaus oro uoste iki pabaigos Vilniaus oro uoste. :) Niekuo nereikėjo rūpintis, visu 100 procentų  buvo galima atsiduoti poilsiui. Ačiū visam ECGK personalui  bei golfo žaidėjams už puikų laiką. Tikrai pakartosiu. :)" (Almantas Makselis)

,,Viskas taip gerai - norisi pakartoti!" (Rimantas Gajauskas)

,,Kelionė nuostabi, savaitė fantastiška, geriau sunkiai įsivaizduoju. Nuostabus laikas." (Edgaras Afarjanc)

,,Labai gera išvykos organizacija, puiki žaidėjų komanda, žaidėme geros kokybės laukuose." (Remigijus Majauskas)

,,Viskas buvo aukštam meniniam ir kultūriniam lygyje. Labai geras, protingas kainos ir kokybės santykis." (Sigitas Petkevičius)

,,Mums taip patiko, kad vėl kartosime." (Eglė ir Linas Ladauskai)