Europos centro golfo klubas

Naujienos

Atgal į naujienų sąrašą

Klube pradeda dirbti profesionalai iš Latvijos

2017-04-11

Naująjį sezoną stipriname komandą! Mūsų klube pradėjo dirbti du profesionalūs golfo treneriai iš Latvijos. Golfo akademijos įkūrėjas, 31 metų Davis Pukstas ir jo kolega, 28 metų Roberts Tilukas, neslepia didelių ambicijų. „Mūsų tikslas yra sukurti kokybišką treniravimo sistemą ir prisidėti prie golfo populiarinimo Lietuvoje“, – sako D.Pukstas.

 

Sertifikuoti golfo specialistai iš Latvijos turi labai aiškų planą ir strategiją, ko norėtų pasiekti dirbdami mūsų komandoje.

„Mes jau kurį laiką domėjomės golfo situacija Lietuvoje. Jūs turite tikrai geras sąlygas žaisti, treniruotis, tačiau man pritrūko aiškesnės mokymo struktūros. Norime čia pritaikyti savo įgytą patirtį ir sukurti aukšto lygio, kokybišką, moderniais metodais paremtą treniravimo sistemą, kuri būtų tinkama įvairaus amžiaus žmonėms“, – sako D.Pukstas. 

Golfo akademiją Latvijoje įkūręs profesionalas didelį dėmesį ruošiasi skirti vaikams ir jaunimui. Pasak jo, tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje žaidėjai dar neįžvelgia perspektyvų, kurias gali suteikti profesionalus golfo žaidimas.

„Darbas su jaunimu – viena iš mano aistrų. Noriu jiems parodyti kryptį, kaip golfas gali padėti atverti duris į įvairius universitetus su stipendijomis. Pats esu studijavęs Danijoje, Amerikoje, taip pat bendrauju ir bendradarbiauju su vienais geriausių trenerių Europoje. Baltijos šalyse golfas turi didelį potencialą augti, čia tikrai galima rasti naujų talentų. Jeigu aš savo iniciatyvomis galėsiu prie to prisidėti – būsiu labai patenkintas“, – sako treneris iš Latvijos. 

Lygindamas golfo pozicijas skirtingose Baltijos šalyse, specialistas sako, kad Estija šiuo metu gerokai lenkia Latviją ir Lietuvą. Septynerius metus nuosavai golfo akademijai vadovaujantis treneris sako, kad Latvijoje golfas, jo akimis, yra populiaresnis.
 
„Latvijoje yra tik vienas, 18 duobučių laukas, dar vienas šiuo metu yra įrenginėjimas. Lietuvoje kokybiškų laukų yra daugiau, tačiau žaidėjų – mažiau. Tai rodo, kad tikrai yra kur augti ir tobulėti. Man pačiam tai bus iššūkis ir motyvas uždegti lietuvius aistra golfui“, – šypteli D.Pukstas.
 
Latviai neslepia, kad vienas iš motyvų tęsti trenerio karjerą Lietuvoje buvo mūsų klubo aikštyno kokybė. Pasak jų, tai yra vienas geriausių laukų Baltijos šalyse. 
 
 „Mums su Robertu labai patinka aikštynas ir jo reljefas. Fantastiška vieta: kalniukai, vandens telkiniai, nuostabi gamta. Apsisprendimui dirbti Lietuvoje turėjo reikšmės ir profesionalus požiūris, kvalifikuotas personalas, stipri vadyba. Tikimės puikaus sezono ir naujų iššūkių“, – sako D.Pukstas.