Restoranas

Vieta pavalgyti po gero žaidimo, specialus meniu ir malonus aptarnavimas.

Įsivaizduokite išpuoselėtas žalios žolės kalvas, duslų riedėjimo kamuolių garsą, gerą kompaniją, šviečiančią saulę ir nuo aktyvaus sporto maloniai sušilusius raumenis. Galite padaryti pertrauką tarp žaidimų ir mėgautis sočiu, kokybišku maistu.

Mūsų klubo baras „Golf & Grill 19th“ pasirūpins, kad jūsų apsilankymas neprailgtų. Tai tarsi 19-oji aikštyno duobė – paskutinis akcentas, reikalingas pilnavertei golfo lazdai. Žaidėjai čia galės atsigauti, o žiūrovo pozicijoje esantys draugai ar šeimos nariai netrukdys atsipalaiduoti prie kvapnios kavos puodelio ir naminio deserto bei mėgautis grynu oru ir akį traukiančiais vaizdais. Jei lauke prastas oras, visada rasite šiltą prieglobstį baro viduje arba terasoje ant stogo.

Bare patiekiami ant grotelių kepti patiekalai, įskaitant užkandžius, sriubas, salotas, burnoje tirpstančius mėsainius ir desertus.

Dar labiau rūpinamės savo ištikimais žaidėjais, todėl klubo nariams taikoma 10% nuolaida!

Meniu

Mūsų meniu yra pusryčiai, užkandžiai, salotos, pagrindiniai ir kepsnių patiekalai, desertai, nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai. Meniu koncepcija leidžia rinktis iš skirtingų rūšių ir skonių patiekalų; patiekalai, kepti tik ant žarijų naudojant aukščiausios kokybės, šviežius produktus; įvairūs mūsų gaminami karšti ar šalti garnyrai bei padažai.

MENIU

Švenčių ir renginių organizavimas

Švęskime asmenines ar verslo šventes išpuoselėto Europos Centro Golfo Klubo aikštelėse – padovanokite nepamirštamas patirtis!

Degustaciniai renginiai

Išpuoselėta Europos Centro Golfo Klubo aplinka leidžia naujiems skoniams atsiskleisti dar kitaip! Pasinerkite į nepakartojamų skonių kelionę! Organizuojame viskio, romo, vyno bei maisto degustacijas!