Europos centro golfo klubas

Apie mus

Golfas – ne vien sporto šaka. Tai būdas mėgautis gyvenimu.

 

Čia harmoningai susijungia gamtos ramybė, smaragdinio žalumo pievos, grynas oras ir bendraminčių draugija. Nesvarbu, kas Jūs – profesionalus sportininkas, mėgėjas ar tiesiog žmogus, vertinantis aktyvų poilsį – mūsų golfo klube maloniai praleisite laiką.

Mūsų komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie golfo kultūros populiarinimo Lietuvoje. Esame šio žaidimo entuziastai, golfą laikantys neatsiejama mūsų pačių gyvenimo dalimi. O kai kažkam jauti didelę aistrą, norisi ja dalintis ir su kitais. Dėl to stengiamės, kad Europos Centro Golfo klubas siūlytų tik aukčiausios kokybės paslaugas ir būtų vieta, į kurią Jums visada gera užsukti. Viskas, ko reikia, kad pabėgtumėte nuo dienos rūpesčių ir buities, pasiekiama vos per 25 minutes nuo Vilniaus miesto centro.

 

Europos Centro Golfo Klube galėsite:

  • mėgautis žaidimu;
  • treniruotis savarankiškai arba su treneriu ir gauti profesionalių patarimų;
  • įsigyti arba išsinuomoti reikiamą inventorių;
  • dalyvauti vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose;
  • gerai praleisti laiką klubo renginiuose;
  • suteikti savo vaikams galimybę tobulėti golfo stovykloje.

 

Galime pasidžiaugti, kad:

  • pelnėme Metų golfo bendruomenės pripažinimą;
  • rengiame daugiausiai turnyrų Lietuvoje;
  • nuolat tobulėjame ir siekiame, kad pasaulinės naujovės būtų prieinamos ir mūsų klubo nariams;
  • organizuojame turnyrus, klube veikia golfo akademija, vasarą – stovykla vaikams.

 

 

Aikštyną projektavo specialistų komanda iš Švedijos

Originalų ir meistrišką aikštyno planą sukūrė Švedijos golfo aikštynų federacijos narys ir architektas Bjorn Erikson. Šis didelę darbo patirtį turintis landšafto architektas yra projektavęs golfo aikštynus visame pasaulyje, šis golfo klubas suprojektuotas taip, kad tiktų tiek profesionaliems žaidėjams, tiek pradedantiesiems.

 

Europos Centro Golfo Klubas taip pavadintas neatsitiktinai

Klubo aikštynas yra įkurtas prie pat geografinio Europos centro, kurį 1989m. Nustatė Prancūzijos nacionalinio geografijos instituto mokslininkai. Originalų ir meistrišką aikštyno planą suprojektavo Švedijos golfo aikštynų federacijos narys ir architektas Bjorn Erikson. Šis didelę darbo patirtį turintis landšafto architektas yra projektavęs golfo aikštynus visame pasaulyje. Dėl to mūsų golfo klubas suprojektuotas taip, kad tiktų tiek profesionaliems žaidėjams, tiek pradedantiesiems. Aikštynas nėra per daug sudėtingas, tad leidžia mokytis pradedantiesiems, tuo tarpu pažengusieji taip pat atras įdomių iššūkių.

 

Nuo 2013m. Birželio mėn. Europos Centro Golfo Klubą valdo įmonių grupė ERGOLAIN.

Visada laukiame jūsų!

 

Europos Centro Golfo Klubo komanda